02 04 2017 / 19 00
TIMBER RATTLE (USA)
TOMtom (CZE)

ŠIROKO CAFÉ (zahrádka)
ŠIROKÁ 19
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Vstupné 150 Kč

Speciální nedělní dvojkoncert pod širým nebem na zahrádce kavárny Široko ve vnitrobloku!

Timber Rattle USA
Počátky Timber Rattle sahají do roku 2009, kdy se ve studiu v Seattle potkali Adam Parks a Brian Markham, který se motali kolem kapel A Story of Rats', Land What Land a Ear Venom. Zjistili mimo jiné, že kromě hudby je spojuje i rodná hrouda - narodili se v Blue Ridge Mountains v jihozápadní Virginii jen několik mil od sebe. Hudbu ale spolu začali dělat až po přestěhování do New Yorku, kde Markham začal zároveň hrát s Ancient Sky. První deska Timber Rattle se jmenovala "Nature in Darkness", vyšla v roce 2010, od té doby stihli ještě jedno EP a dvě další desky. Timber Rattle v současnosti tvoří kromě Parkse ještě Jarrell Puryear a Jonny Tunnell. Hudbu Timber Rattle dokonale vystihují následující slova: "devotional chant doom drone folk pastoral psyche Ithaca".
https://timberrattle.bandcamp.com/

Tomtom CZ
Velmi speciální vystoupení Tomáše Kopáčka a Tomáše Sokolíka (oba mimojiné členové kapely India a tisíce dalších vyjímečných projektů)


v případě přízně počasí proběhne koncert venku na zahrádce kavárny ve vnitrobloku, v případě nepřízně uvnitř kavárny ! rezervujte si prosim svoje místo na: info@ostinato.cz


using allyou.net